KENT KONSEYİ SEÇİMLİ GENEL KURUL HAZURUN LİSTESİ |
SN |
AD - SOYAD |
KURUM ADI |
1 |
Zeynep Ceylaner |
Uşak Belediyesi |
2 |
Hüseyin Demirtaş |
Uşak Valiliği |
3 |
Birsen Tokaç |
İl Defterdarlığı |
4 |
Sabri Ceylan |
İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü |
5 |
Mahmut Kandemir |
İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü |
6 |
Tahir Emre Can |
Uşak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü |
7 |
Bülent Şahin |
Milli Eğitim Müdürlüğü |
8 |
Sedat Kavas |
İl Sağlık Müdürlüğü |
9 |
M.Faik Namık Öztürk |
Çevre Ve Şehircilik İl Müdürlüğü |
10 |
Ertan Keleş |
İl Tarım ve Orman Müdürlüğü |
11 |
Ramazan Erol |
İdare Denetim Müdürlüğü |
12 |
Sinan Gürcüoğlu |
Uşak Üniversitesi |
13 |
Emre Vadi Balcı |
Uşak Üniversitesi |
14 |
Ayhan Saman |
Atatürk Mahallesi Muhtarlığı |
15 |
Ramazan Kozak |
Aybey Mahallesi Muhtarlığı |
16 |
Gökhan Toker |
Bozkurt Mahallesi Muhtarlığı |
17 |
Fadime Meral |
Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlığı |
18 |
Ali Küçük |
Dikilitaş Mahallesi Muhtarlığı |
19 |
Ayşe Kocabıyık |
Durak Mahallesi Muhtarlığı |
20 |
Kadir Gencer |
Elmalıdere Mahallesi Muhtarlığı |
21 |
Cengiz Uludağ |
Fatih Mahallesi Muhtarlığı |
22 |
Murat Ali Uysal |
Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarlığı |
23 |
Mehmet Ömür |
Çevre Köyü Mahallesi Muhtarlığı |
24 |
Taner Öztekin |
İslice Mahallesi Muhtarlığı |
25 |
Ali İhsan Özmen |
Karaağaç Mahallesi Muhtarlığı |
26 |
Osman Efe |
Kemalöz Mahallesi Muhtarlığı |
27 |
Nevzat Paşacı |
Köme Mahallesi Muhtarlığı |
28 |
İsmail Hakkı Aşkıner |
Kurtuluş Mahallesi Muhtarlığı |
29 |
Baki Gencer |
M. Akif Ersoy Mahallesi Muhtarlığı |
30 |
Salim Can |
Ovademirler Mahallesi Muhtarlığı |
31 |
Cemil Cevher |
Sarayaltı Mahallesi Muhtarlığı |
32 |
Ercan Karakaş |
Ünalan Mahallesi Muhtarlığı |
33 |
Hüseyin Vural |
Bölme Karakuyu Mahallesi Muhtarlığı |
34 |
Şakir Çakır |
Uşak Şehit Aileleri Dayanışmave İnsan Hakları Derneği |
35 |
Aysel Tekin |
Uşak Mavi Işık Otizm Eğitim ve Spor Kulubü Derneği |
36 |
Meryem Gülhan |
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği |
37 |
Hüseyin Akıncı |
Türk Büro-Sendikası |
38 |
Fevzi Erdoğan |
Efsane 64 Spor Kulubü Derneği |
39 |
İsmail Soyöz |
Türkiye Muharip Gaziler Derneği |
40 |
Ahmet Yımaz |
Uşak İli Damızlık Sığır Yetiştiriciliği Birliği |
41 |
Halil Özer |
Karaağaç Mahallesi Gençlik Spor Kulubü Derneği |
42 |
Nevzat Balcı
|
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Kulubü Derneği |
43 |
Fehmi Bilen |
Savcı Spor Kulubü Derneği |
44 |
Savcı Göktaş |
Şampiyon Spor Kulubü Derneği |
45 |
Ömer Önal |
Fotoğraf Sanatkarları Esnaf Odası |
46 |
Kemal Cengiz |
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimler Derneği |
47 |
Mehmet Kurnaz |
Uşak Kanserle Şavaş Derneği |
48 |
Murat Erdoğan |
Banazlılar Eğitim Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği |
49 |
Hüseyin Yıldırım |
Uşak Verem Savaş Derneği |
50 |
Ömre Aydın |
Uşak Çölyak PKU El Ele Derneği |
51 |
Musatafa Sezer |
Uşak Ticaret Borsası |
52 |
İsmail Gezer |
Uşak Cumhuriyet Halk Partisi |
53 |
Nesli Saruhan |
Uşak Fırıncılar ve Unlu Mad. İmal Esnaf Odası |
54 |
Orhan Dönmez |
Hacı Muammer Tozlu Cami |
55 |
Mehmet Arık |
Doğa Cami ve Kuran Kursu Yaptırma ve Yaşatma Derneği |
56 |
Hakan Aytaş |
Uşak 1967 Uşak Sporlu Aşigo 64 Taraftarlar Derneği |
57 |
Hüseyin Karakuzu |
Aydın Cami Yaptırma Yaşatma ve Güzelleştirme Derneği |
58 |
İbrahim Ertuğrul |
Uşak Engelliler Sevgi Spor Kulubü |
59 |
Salih Küçük |
Türkiye Sanatkarlar Derneği |
60 |
Ahmet Kozak |
Bağımsız Türkiye Partisi |
61 |
Şadi Yıldırım |
Sarayaltı Sübbüllü Cami Derneği |
62 |
Hakkı Şimşek |
Uşak Şöförler ve Otomobilciler Esnaf Odası |
63 |
Ekrem Çetin |
Uşak Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası |
64 |
Fevzi Tokay |
Uşak İletişim Derneği |
65 |
Ömer Şemen |
Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği |
66 |
Umut İbrahim Demiröz |
Tüketiciyi Koruma Derneği |
67 |
Rezzan Çağlar |
Veli-Der Öğrenci Veli Derneği |
68 |
Asım Demirayak |
Uşak İşitme Engelliler Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Kulubü |
69 |
Ali Baykın |
Uşak Merkez İlçe Köy ve Mahalle Muhtarları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği |
70 |
Gülay Danacı |
Sosyal Daynışma ve Yardımlaşma Vakfı |
71 |
Fadime Aylin Dokur |
46. Bölge Uşak Eczacı Odası |
72 |
Mehmet Şahin |
Hür Dava Partisi |
73 |
Tuba Gökçe |
Uşak Mimarlar Odası |
74 |
Nihat Sunal |
Ulucaklılar Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği |
75 |
Kemal Tunç |
Türk Ocakları Derneği |
76 |
Alaattin Karahan |
Budaklar Spor Kulubü Derneği |
77 |
Ethem Çavuş |
Kabaklar Gençlik Spor Kulubü |
78 |
Adnan Özdemir |
Boz Köy Güzelleştirme ve Yaşatma ve Güzelleştirme Derneği |
79 |
Mehmet Özkul |
Keleter Cami Koruma ve Güzelleştirme Derneği |
80 |
Nurullah Gündüz |
Dikilitaş Cami Kuran Kursu ve Cami Yardımlaşma Derneği |
81 |
Fevzi Karataş |
Ata Ocakları Eğitim ve Kültür Derneği |
82 |
Hüseyin Turgut |
Uşak Erttuğrul Gazi İHL Mezunları-Mensupları Eğt. Gençlik ve Spor Kulubü Derneği |
83 |
Adnan Memiş |
Uşak Tabip Odası Birliği |
84 |
Cihat Ceylan |
Uşak İli Veteriner Hekimler Odası |
85 |
Kamil Baş |
Karaağaç Köyü Cami Yaşatma ve Güzelleştirme Derneği |
86 |
Neslihan Güler |
Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Odası |
87 |
Osman Yüce |
Gazi Mustafa Kemal İlkokulu Spor Derneği |
88 |
Mehmet Taşkın |
Uşak Mehmet Akif Ersoy Cami ve Kuran Kursu Yaptırma Yardım ve Yaşatma Derneği |
89 |
Sercan Bozer |
Uşak Diyabetliler Derneği |
90 |
Mehmet Özkule |
Türkiye Sağlık ve Sosyal Hizmet Kolu Kamu Görevlileri Sendikası |
91 |
Önder Güngör |
Türk Eğitim Sendikası |
92 |
Ahmet Sarıkaya |
Uşak Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği |
93 |
Hasan Kaya |
Türkiye Kızılay Derneği |
94 |
Nurullah Erkan |
Uşak İli Eğitim Hizmetlerini Güçlendirme ve Destekleme Derneği |
95 |
Ahmet Olgay |
Atatürkçü Düşünce Derneği |
96 |
Mevlüt Yılmaz |
Paşalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği |
97 |
Meltem Aksoy |
İyi Parti İl Başkanlığı |
98 |
Ahmet Mıdık |
Anadolu Üniversitesi İl Temsilciliği |
99 |
Mehmet Kurnaz |
Kamu Yaraına Çalışan Türkiye Polis Emeklileri Sosyal Yardım Derneği |
100 |
Elif Şentürk |
Uşak Gazateciler Derneği |
101 |
Ali Cengiz Vural |
Uşak Armutlu Camii Güzelleştirme ve Yaşatma Derneği |
102 |
Recep Öztürk |
Beyaz Mendil Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği |
103 |
Kazım Demir |
Uşak Merkez Leyli Kadir Cami Yaptırma Ve Yaşatma Derneği |
104 |
Veli Karakaya |
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği |
105 |
Mehmet Karabulut |
Zümrüt Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği |
106 |
Hilmi Coşkun |
Bikare Fotoğraf Sanatçılar Derneği |
107 |
Ümit Altındal |
Uşak Bakkallar Esnaf Odası |
108 |
Ahmet Ali Dinç |
Uşak Ticaret ve Sanayi Odası |
109 |
Mehmet Erdinç |
43 Yakuplar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği |
110 |
Recep Çankırlı |
Hacı Halil Kozak Cami Yaptırma Yaşatma ve Hizmet Derneği |
111 |
Ömer Nusret Kanbak |
Göktemren Geleneksel Okçuluk Spor Kulubü Derneği |
112 |
Ramazan Dumlupınar |
Selendililer Dostluk Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği |
113 |
Nazmi Arıkan |
Ziraat Aletlerive Nakil Vasıtaları Tarım Esnaf Odası |
114 |
Özkan Oskay |
Saadet Partisi |
115 |
Gültekin Uğuzeş |
Uşak Amatör Spor Kulüplerini Kalkındırma Derneği |
116 |
Osman Tekin |
Karun Dağlık ve Doğa Sporları Kulübü Derneği |
117 |
Faruk kurt |
Futbol Antrenörleri Derneği |
118 |
Fazilet Karahan |
Türk Emekli-Sen Uşak Temsilciliği |
119 |
Haluk Yörük |
Türk İmar-Sen İl Temsilciliği |
120 |
Musa Çelik |
Türk Kültür Sanat-Sen İl Temsilciliği |
121 |
Ömer Çakmak |
Türk Enerji-Sen İl Temsilciliği |
122 |
İrfan Kılınçer |
Türkiye Kamu-Sen İl Temsilciliği |
123 |
Ramazan Çakın |
Türk Tarım Orman-Sen İl Temsilciliği |
124 |
Rukiye Güneş |
Uşak Mevlana Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği |
125 |
Hikmet Kahraman |
Uşak Spor Alt Yapı Faaliyetleri Spor Kuluübü Derneği |
126 |
Muhammed Coğuplugil |
Uşak Amatör Spor Kulüpleri Fedarasyonu |
127 |
Halil Zebil |
Terziler Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası |
128 |
Himmet Yaşar |
Ak Parti İl Başkanlığı |
129 |
Yasin Sevgi |
İnşaat Mühendizleri Odası |
130 |
Özgür Bıcılıoğlu |
Uşak Rota Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Derneği |
131 |
Raziye Serçin |
Uşak Psikoloji Enstitüsü Derneği |
132 |
İlyas Sungur |
Ortaköy Yörükleri Kültür ve Dayanışma Derneği |
133 |
Ayşe Koç |
Uşaklı Kadınlar El Ele Dayanışma ve Kültür Derneği |
134 |
Hasan Atvur |
Uşak Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Derneği |
135 |
Erkan Börekçi |
Uşak Kahveciler Esnaf Odası |
136 |
Ömer Şenal |
Uşak Elektrik Teknisyenleri Esnaf Odası |
137 |
Çoşkun Yurtuluğ |
Uşak Elekronik Teknisyenleri Esnaf Odası |
138 |
Nurullah Gümüş |
İlim Yayma Cemiyeti |
139 |
Enver Keleş |
Kaşbelenler Spor Kulübü Derneği |
140 |
Kudret Aydın |
Tüm İtfaiye Birliği Derneği |
141 |
Kaya Kağızman |
Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası |
142 |
Ramazan Kocabıyık |
Uşak İmam Hatipliler Derneği |
143 |
Murat Şahintürk |
Uşak Neva Musiki Derneği |
144 |
Fatih Kiriş |
Uşak Düğün Davet Ve Etkinlikleri Dayanışma ve Geliştirme Derneği |
145 |
Ayhan Gökoğlu |
Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları Derneği |
146 |
Mustafa Raşit Yılancı |
Uşak Mali Müşavirler Odası(SMMM ODASI) |
147 |
Ferdi Sevil |
Uşak Gençlik Birliği Derneği |
148 |
İsmet Çambel |
Uşak Ertuğrul Gazi Eğitim Kültür ve Gençlik Derneği |
149 |
Mustafa Alabaş |
Uşak Fetih Gençlik Spor Kültür ve Eğitim Derneği |
150 |
Hasan Fatih Göç |
Ebrar İnsani Yardım Eğitim ve Kültür Derneği |
151 |
Mustafa Taytak |
Muaz Uluslar arası Öğrenci Derneği |
152 |
Rabia Yıldırım |
TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası |
153 |
Ayhan Öztürk |
Uşak Karadenizliler Kültür ve Dayanışma Derneği |
154 |
Önder Candoüğan |
Uşak Emlakçılar ve Komisyoncular Derneği |
155 |
Mustafa Demir |
Bilge Gençlik Eğitim Ve Spor Kulübü |
156 |
Mesut Keskin |
Uşak Gazateciler Cemiyeti ve Yayıncılar Derneği |
157 |
İzzet İnönü |
Uşak Mutaf Cami ve Kuran Kursu Derneği |
158 |
Hakan Uludağ |
Zincirli Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği |
159 |
Adem Ünal |
Uşak Şehitler Medine Cami ve Kuran Kursu Yaptırma Yaşatma Derneği |
160 |
Cüneyt Ahtekin |
Uşak 3. Noter Vekili |
161 |
Mehmet Ali Köseoğlu |
Uşak Otobüsçüler ve İşletmeciler Derneği |
162 |
Nihal Erdoğan |
Uşak 4. Noter |
163 |
Osman Savaş |
Büro Memurları Sendikası |
164 |
Uğur Çakal |
Altı Nokta Körler Derneği |
165 |
Hüseyin Özbek |
Eski Uşak Araştırmaları Derneği |
166 |
Gülay Gürel |
Uşak Okyay Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği |
167 |
Ergin Aytekin |
Aşigolar Atlı Spor Kulübü |
168 |
Ali Tuna |
Avukat Katipler ve Sekreter Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği |
169 |
Sefa Yağcı |
Genç Bozkuşlular Atlı Cirit Spor Kulübü Derneği |
170 |
Mustafa Savıran |
Bozkuş Atlı Cirit Atlı Spor Kulübü |
171 |
Osman Arslan |
Yılmaz Hoca Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği |
172 |
Ayhan Akarca |
Uşak Toki İlkokulu Spor Kulübü Derneği |
173 |
Fatih Çakmak |
Eğitimciler Birliği Sendikası |
174 |
Kıvılcım Burcu Gülmez |
Uşak Kuyumcular ve Mücevherciler Birliği Derneği |
175 |
Ferdi İlan |
Uşak Bayındır Memu- Sen İl Temsilciliği |
176 |
Cihangir Kartal |
Kartal Kaya Atlı Spor Kulübü |
177 |
Muhammed Ali Aloğlu |
Memur-Sen İl Temsilciliği |
178 |
Mehemet Metingider |
Ulubey Atlı Cirit Spor Kulübü |
179 |
Orhan Güçlü |
Çakırlar Atlı Spor Kulübü |
180 |
Şerif Güçlü |
Öz Kurtuluş Atlı Spor Kulübü |
181 |
Fatih Türkmen |
Turan Atlı Spor Kulübü |
182 |
İsmail ÖZKAN |
Ufuk Cami Yaşatma Güzelleştirme Derneği |
183 |
Sabri CENGİZ |
Uşak Teknikerler Derneği |
184 |
Derviş SUNALCAN |
Emirhatip Camii yaptırma Yaşatma ve Güzelleştirme Derneği |
185 |
Hamza KALE |
Eşme Ahmetler Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Güzelleştirme Derneği |
186 |
İsmail PALA |
Uşak Aşevi yardım kültür ve Hizmet Vakfı |
187 |
Fatih TÜRKOĞLU |
Uşak Kronik böbrek Hastalıkları yardımlaşma ve dayanışma Derneği |
188 |
Ercan OKYAY |
Hilaliye Eğitim Vakfı |
189 |
Murat KOÇYİĞİT |
S.S. Uşak Bir Eylül Küçük Sanayi Sitesi İşletme kooperatifi |
190 |
Alim ÖZCAN |
Türkiye Gençlik Vakfı Uşak İl Temsilciliği |
191 |
Ahmet ÇAKIN |
Uşak Akşemsettin Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği |
192 |
Mustafa AYDEMİR |
laleli Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği |
193 |
Vedat KURU |
Uşak Kültür Sanat ve Müzik Eğitim Merkezi Derneği |
194 |
Mehmet GÖÇ |
Uşak İmam Hatip Lisesi yapma ve Yaşatma Vakfı |
195 |
İsmail KAHRAMAN |
Uşak Şehitler Camii yaşatma ve Güzelleştirme Derneği |
196 |
Halil YILMAZ |
Pınar Camii Yaptırma ve Yaşatma derneği |
197 |
Salih DOĞU |
Diyanetsen Uşak Şubesi |
198 |
Erol YÜKSEL |
Şekerevleri Civarı Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği |
199 |
Üzeyir AKGÜN |
Fevzi çakmak Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği |
200 |
Sadettin GÖL |
Karakıran Camii yaptırma ve Yaşatma Derneği |
201 |
Ömer UÇAR |
huzurkent Şeyh Zeynel Abidin Camii Yaşatma ve Koruma Derneği |
202 |
Rıfat KAYA |
Uşak Vefa Spor Klubü |
203 |
Teoman Mehmet DOĞAN |
Uşak 6.Noterliği |
204 |
Ersen DALGIÇ |
Uşak Şeyhbal Aile Eğitim Kültür ve Gençlik Klubü |
205 |
Burçin ERYILMAZ |
Malkoçoğlu Ortaokulu Spor kulübü |
206 |
Musa AKKURT |
Bozkuş köyü Kuran Kursu yapma ve Yaşatma Derneği |
207 |
Ramazan OTMAN |
Bilal-i habeşi Camii yaptırma ve Güzelleştirme Derneği |
208 |
Hüzeyin ÖZ |
Hacı Çimen Camii Güzeleştrime ve Yaşatma Derneği |
209 |
Halil DOĞU |
Yeşildere Köyü Camii yaptırma ve Köyü Güzelleştirme Derneği |
210 |
Seyfi TOKER |
Mollamusa Köyü Camii yaptırma ve Yaşatma Derneği |
211 |
Adem ÇAMURCU |
İlyaslı Kasabası Avcılar kulubü |
212 |
İsmail ÇELİK |
Uşak Merkez ovademirler Köyü Hazreti Ömer Camii yaptırma ve Yaşatma Derneği |
213 |
Ferhat Ramazan ÖZKAYA |
Çınarcık Köyü Tanıtma Camii yaptırma ve Yaşatma Derneği |
214 |
Cihangir IŞIK |
Takva Camii yaptırma ve Yaşatma Derneği |
215 |
İsmail VURAL |
Uşak Merkez Kuyucak Köyü Kalkındırma ve Güzelleştirme Derneği |
216 |
Hüseyin YAĞIZ |
Karaali Camii yaptırma ve Yaşatma Derneği |
217 |
M.Ali AKTEKE |
Vidinlioğlu Camii yaptırma ve Yaşatma Derneği |
218 |
Cihankar CEYLAN |
Yapağılar köyü Camileri Güzelleştirme Derneği |
|
|
|
220 |
Turgay GÜNGÖRDÜ |
Değirmendere Osmangazi yapma Yaşatma Sosyal Yardımlaşma Derneği |
221 |
Çiler GÜNAYDIN |
Diyaliz ve Organ Nakli ve Hayata Bağış Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği |
222 |
Mehmet Ali YILMAZ |
fatih Yatılı Erkek Kuran Kursu yaptırma ve Yaşatma Derneği |
223 |
Muzaffer ÇOLAKLI |
uşak Değişim Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği |
224 |
Atalay SAVAŞ |
Uşak Sarraflar Kuyumcular ve Saatçiler Esnaf odası |
225 |
Yaşar TOKER |
Uşak 1.noterliği |
226 |
Zeynal ALTINTAŞ |
demokrat Parti Uşak İl Başkanlığı |
227 |
Mehmet ATALAY |
Uşak Organize Sanayi bölgesi |
228 |
Emin GÜNDÜZ |
Altınoluk Kültür Eğitim ve Gençlik Kulubü |
229 |
ibrahim Ethem KARAHAN |
Uşak İş Sağlığı ve Güvenliği Derneği |
230 |
İsmail KARAKUŞ |
Uşak Ayna Halk Oyunları Gençlik Spor klubü Derneği |
231 |
Mehmet TÜRKMEN |
Comburt Spor Eğitim Folklör Kültür ve Dayanışma Kulübü |
232 |
Hakan ÜNSÜZ |
Uşak arama Kurtarma ve Acil Afet Haberleşmesi ve Radyo amotörleri Derneği |
233 |
Adnan SAÇLI |
Uşak Altındağ Camii yaptırma ve Yaşatma Derneği |
234 |
Ali KURT |
Atlı Cirit federasyonu |
235 |
Zafer AYDIN |
Uşak İçin Derneği |
236 |
Ertan ERTUĞRUL |
Uşak anadolu Kaplanları Motorsiklet kulübü |
237 |
Tufan İNCİ |
Uşak Güvenlik Hizmetlerini destekleme Derneği |
238 |
Mehmet KAHVECİ |
Büyük Birlik Partisi |
239 |
Derya PİLGİR |
Alka Altınkanatlar Spor Kulubü |
240 |
Mustafa DAMAT |
Renotek Eğitim spor Kulubü Derneği |
241 |
Mehmet ÖZGEDİK |
Uşak Müşerref Kuran Kursları Eğitim Öğretim ve Kültür Derneği |
242 |
Yahya kemal PERVANE |
Milliyetçi Harket Partisi |
243 |
Bilal Nadir DAĞDAŞ |
Anadolu Gençlik Derneği |
244 |
Ömer YILDIZ |
Uşak Huzur Camii yaptırma ve Yaşatma Derneği |
245 |
Nilüfer GÜRCAN |
Uşak İş Kadınları ve Girişimcileri derneği |
246 |
Kenan Sakallı |
Uşak ili Avrupa Birliği Kırsal kalkınma Eğitim Kültür ve Sivil Toplumu Destekleme Derneği |
247 |
Süleyman ÇAKIN |
Atatürk Mh.Cami ve Hayırlı İşler Yapma Derneği |
248 |
Yasemin POYRAZ |
Uşak ve Havarisi Tekstil İşverenleriSendikası |
249 |
Ekrem KASAP |
Uşak İslami İlimler Fakültesi camii yapma ve Yaşatma Derneği |
250 |
Melih AKMAN |
Türkiye Taekwondo Federasyonu |
251 |
Barış METİN |
Tema Vakfı Uşak İl Temsilciliği |
252 |
Yaşar GÜLPINAR |
Uşak Şefkat Eli Derneği |
253 |
Veli AYGÖREN |
Uşak Şefkat Yuvası Derneği |
254 |
Savaş ÖZĞÜL |
Uşak Genç Avcılar Derneği |
255 |
Kayhan Koparan |
Koparan Spor Kulübü |
256 |
Zehra UZPEDER |
Uşak Lisesi Mezunları Derneği |
257 |
Lutfullah KAYGISIZ |
Ticaret Eğitimi Yapan Okul ve Öğrencilerine Yardım Derneği |
258 |
Murat KAYA |
Uşak Geri Dönüşümcüleer Derneği |
259 |
Mustafa YALÇIN |
Uşak İŞ ve Sosyal Güvenlik Derneği |
260 |
Serkan YILDIRIM |
Uşaklılar Küçük Çarşı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği |
261 |
Muhammet DEMİR |
Büyük Aslıhanlar Spor Kulübü Derneği |
262 |
Mehmet ZEYBEK |
Kaşbelen Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği |
263 |
İsmail AYDEMİR |
Uşak 15 Temmuz Şehitler Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği |
264 |
Emin Acar |
Yücetepe Cami Yaptırma Yaşatma ve Koruma Derneği |
265 |
Sadık Oruç |
Kılcan Köyü Hayri İşler ve Cami Yaşatma Derneği |
266 |
Zekeriya Karaca |
Sorkun Köyü Cami Yaşatma Kuran Kursu Yaptırma ve Yaşatma Derneği |
267 |
İbrahim Çetin |
Karaağaç Cami Yaşatma ve Güzelleştirme Derneği |
268 |
Necdet Çıracı |
Üniversite Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği |
269 |
Mehmet Kösemen |
Uşak Çanlı Sanayi Sitesi Güzelleştirme ve Yardımlaşma Derneği |
270 |
Durmuş Ersosyal |
Evrensel Hafızlar Dernei |
271 |
Yaşar Ünel |
Profosör Doktor Talat Koçyiğit Cami ve Kuran Kursu Yaptırma ve Yaşatma Derneği |
272 |
Zekeriya Dülger |
Doğala Cami Yaptırma ve Koruma Derneği |
273 |
Mehmet Dülger |
Mevlana Cami Güzelleştirme ve Kuran Kursu Yaptırma Derneği |
274 |
Nafiz Mıdık |
Ziraat Odası |